درباره ما

amir-complex-1

درباره گل ابزار درخشان

شرکت گل ابزار درخشان فعالیت خود را در زمینه واردات ابزارهای دستی و برقی و پنوماتیک از سال ۱۳۷۰ با نام اولیه ” ابزارآوران درخشان”   شروع کرد و در سال ۱۳۷۲ با گسترش میزان تجارت ، نام خود را به ” شرکت گل ابزار درخشان” تغییر داده است.

شرکت گل ابزار درخشان در طی ۲۵ سال فعالیت مداوم خود در صدد توزیع انواع محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی با برند STA ، در جهت بهبود کیفیت مطلوب و افزایش تنوع در ابزارهای برقی ، ابزارآلات دستی ، ابزارآلات جوشکاری ، ابزار آلات بالابرنده ، ابزار بادی و قفل و یراق آلات و سایر ابزارآلات متنوع دیگر برآمده و همواره درصدد جلب افزایش رضایت مشتریان میباشد.
در این راستا با توجه به روند رو به رشد سطح علمی ، صنعتی و خدماتی و نیاز به بستر سازی جهت بهبود فرایند ها تلاش ما متمرکز بر بهره گیری از متخصصان و کارشناسان مجرب در زمینه های گوناگون که دارای تجارب و سوابق ارزشمند هستند استوار بوده تا گامی در جهت ایجاد فضای تبادل دانش و تجربیات مفید و سازنده در زمینه صنعت برداشته باشیم .

اعضای هیات مدیره فعلی این شرکت آقای حسن صادقی و آقایان اخوان تقی زاده می باشند که در طی این سالها موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت RYOBI ژاپن ، PUTIAN و ELEPHANT شده است.

تاریخچه

about-ft-5
١٣٧٠ تاسیس شرکت تاسیس شرکت با نام "ابزارآوران درخشان"
about-ft-6
١٣٧٢ تغییر نام با گسترش میزان تجارت ، نام شرکت به " شرکت گل ابزار درخشان" تغییر یافت

اعضای هیات مدیره

member-sadeghi

حسن صادقی
Hassan Sadeghi

مدیر عامل
Head Office CEO

مدیر عامل دفتر مرکزی و از موسسان شرکت

member-kamran

کامران تقی زاده
Kamran Taghizadeh

مدیر عامل
Amir Complex CEO

مدیر عامل ساختمان اداری امیر و از موسسان شرکت

member-kambiz

کامبیز تقی زاده
Kambiz Taghizadeh

مدیر فروش
Sales Manager

مدیر فروش شرکت

member-koros

کوروس تقی زاده
Koros Taghizadeh

مدیر فروش
Sales Manager

مدیر فروش شرکت

member-nasrola

نصرالله تقی زاده
Nasrollah Taghizadeh

مدیر فروش
Sales Manager

مدیر فروش شرکت

RYOBI

اندیشه و تدابیر مدیریت شرکت ریوبی :

در میان تغییرات چشم گیر در محیط کسب و کارشرکت – پیش بینی آینده بسیار دشوار میباشد.در اقتصاد جهانی مرزهای ملی به عنوان  گامی ناپدید می باشند که در جهانی شدن مدیریت تعبیه شده است .
علاوه بر این روشی که در آن شرکت انجام هر گونه کسب و کار خود را تحت موشکافی قرار میدهد شامل مسئولیت اجتماعی شرکت ها و اداره امور شرکت میباشد. تلاش شرکت  RIOBY در این میباشد که از طریق ایجاد اعتماد و چالش و فن آوری بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان و جامعه نوآوری با دادن و ارائه محصولات با کیفیت بالا باشد که از این طریق بتواند اعتماد مشتریان را جلب و ارتباط خود را با شرکت های تجاری –سهامداران و حتی کار کنان ارتقاء بخشد.
با توجه به پیام شرکت ما یعنی( :  Ryobi زندگی راحت ) ما قصد داریم به افزایش ایجاد و توزیع محصولات و خدمات وکمک به جامعه برای ایجاد یک استاندارد بالا تر و بهتر در زندگی و در نتیجه افزایش درجه اعتبار و اعتماد بیشتر مشتریان و جامعه جهانی میگردد . ما به عنوان گروه  RIOBY برای حفظ تعهد خود این راه را ادامه خواهیم داد برای توسعه فن اوری های جدید-محصولات و خدمات بهتر و هموار کردن راه برای فردایی بهتر .

اطلاعات شرکت ریوبی :

نام شرکت : ریوبی
سال تاسیس : ۱۶ دسامبر ۱۹۴۳
سرمایه : ۱۸۴۷۲ میلیون ین
تعداد سهام : ۱۷۱۲۳۰
تعداد کارکنان : ۷۵۴۷
محصولات اصلی : ریخته گری – تجهیزات چاپ – ابزاربرقی-سخت افزار

 

زمینه فعالیت :

این شرکت بعنوان یک شرکت تولید کننده ادوات ریخته گری از ابتدای تاسیس یعنی  دسامبر سال ۱۹۴۳، تا کنون با ابداع تکنولوژی های جدید و متفاوت درساخت اجزاء صنایع مختلف مانند اتومبیل سازی،الکترونیک ْ لوازم  ارتباط جمعی و ابزار آلات و سایر صنایع بسیار موٍثر بوده است.
ریوبی این تکنولوژی ها را بعنوان یک اهرم استفاده کرده تا تجربیات خود را به زمینه های مختلف من جمله تولید و ساخت تجهیزات چاپ، ابزار مربوط به برق و قدرت و نیز ادوات سخت افزاری ارتقاء بخشد و گسترده تر سازد.
ریوبی همه جا در اطراف شماست تا یک شیوه زندگی راحت تر و لذت بخش تر برایتان بسازد.
ریخته گری :

ریوبی تنها پیشتاز دنیا در زمینه تولیدات ریخته گری است که محصولات آن شامل سیلندر اتوموبیلها ، مخازن انتقال سوخت در صنایع اتومبیل سازی و دیگر صنایع است.
تجهیزات چاپ :

ریوبی دستگاه های چاپ افست چند منظوره ای را پیشنهاد میدهد که برای چاپ کاتالوگ ها، پوستر ها و کتاب های هنری با کیفیت چاپ بسیار بالا و نیز گران قیمت و باارزش استفاده می شود.و این گونه دستگاه های چاپ علاوه بر کیفیت بالا به کار نیز سرعت می بخشند. دستگاه های چاپ ریوبی کلیه مراحل و راههای چاپ را در بر میگرد یعنی هم درزمینه سخت افزاری و نرم افزاری و چه در مرحله ارائه اطلاعات به دستگاه تا مرحله چاپ و صحافی.
دستگاههای برقی :

لوازم برقی ریوبی در تمام دنیا و در رنج های مختلف از استفاده خانگی گرفته تا لوازم سرگرمی و اسبا ب بازی ها چه بصورت آماتور و چه حرفه ای مورد استفاده قرارمی گیرد. گستردگی ابزار و تولیدات ما به تولید لوازم و ادوات باغبانی و چمن زنی می رسد که به شما کمک می کند اوقات خوشی را با تزیینات زیبای باغ و باغچه خود داشته باشید.
سازنده سخت افزار ( آهن آلات):

ریوبی به تولید لوازم و ادوات فلزی می پردازد که زندگی را در خانه ها  و دفاتر کار آسانتر می کند.این وسایل شامل برخی باز و بسته کننده های درب های منازل و دفاتر کار می شود که بالای دربها نصب شده و بازو بسته کردن دربها را تسهیل می کند. همچنین ریوبی دستگاه کنترل گر سیستم های تصویه هوا و خنک کننده ها را هم می سازد که دمای هوای منازل را در یک دمای ثابت و دلخواه کنترل می نماید.

PUTIAN

شرکت پوتیان

مسئولیت، اصالت، حسن نیت، پشتکار، حفظ حقوق صاحبان سهام، انظباط کاری
دریافت گواهینامه ایزو ۲۰۰۰ و ایزو ۹۰۰۱ مهمترین تضمین ممکن از توانایی این شرکت در راستای احترام به میزان رضایت مشتریان و انجام تعهدات ما می باشد.
این شرکت با استخدام مهندسین و متخصصین حرفه ای و مجرب توانسته است از لحاظ فنی و طراحی محصولات خود ، توسعه لازم را در این بخش مهیا نموده و با تعامل با مشاوران و کارشناسان تکنولوژی از سایر کشورهای پیشرو در جهت ارتقاء تکنولوژی، طول عمر محصولات و بهره وری کامل از نهایت ظرفیت ممکن استفاده نماید. طراحی محصولات آمیخته ای از طرح های سنتی و تلفیق آنها با جدیدترین متد روز می باشد.
ابزار خوب ، انجام کار را تسهیل می کند. ظرفیت پردازش شرکت ما بیشتر بر پایه همکاری با ۲۴ گروه از مهندسین ابزار دقیق و ماشین آلات مدرن بوده و کارخانه تولیدی با بهره گیری از کنترل
دقیق کیفیت نهایی محصول از مواد خام تا محصول نهایی و کنترل کلیه مراحل تولید ، ضمانت کافی جهت کیفیت محصول را دارا می باشد.

ایمنی و کیفیت محصولات ما توسط موسسات جهانی و معتبر ذیل تایید شده است:
UL & C-UL تایید هنجار ایمنی در ایالات متحده آمریکا و کانادا
GS CE EMC: تایید هنجار ایمنی در منطقه اروپا
تایید هنجار ایمنی بین المللی برق: کمیسیون مستقل انتخابات
FFU: کامل آزمون استفاده از تابع در تایید سطح حرفه ای
CTICK تایید هنجار ایمنی در استرالیا.
و دیگر مصوبات بر درخواست شده است.